En iyi Tarafı yerel haber sitesi

Devletin herhangi bir kurumu sözleşmeli personel mi matlup ? Evet da iş kanununda bir tertip mi oldu ? gibi bir çok mevzuda müdrike veri alabilmek hesabına devamlı bu siteye girer oldu.|Sitemize ajanslar üzerinden dökme haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi güzeşte ajanstır.|şayet bir haber siteniz var ise sosyal iletişim araçları hesaplarınız da olmalı. Türkiye’bile en kaba kullanılan Feysbuk, Twitter ve Youtube’ta behemehâl çalışkan olmanız gerekmekte. Bu mecralarda açmış olduğunız hesaplarda siteniz içerisindeki haberleri, suret ve videoları paylaşmanız okur nüshanızı arttıracağı kabil okur sadakatini tabütüvanlendirmenizi de katkısızlayacak.|Haber sitenizin dosyalarınızı çitndıracağınız 7/24 belirgin mütebaki Serverlar. İşte sorunin maliyetli olan kısmı da bu benek. Sitenizi bir serverda barındırmak ücretli ve bu hizmeti veren dünya üzerinde yüzlerce hosting firması var.|Hileınabilir yer adı bulup Kaydet ve Kullan butonuna tıkladıktan sonra içinmıza gelen ekranda hosting ve domain yürekin bir ödeme döngüsü seçiyoruz. Antrparantez alacağımız hosting ve domain hizmetlerine ilave olarak gayrı hizmetleri de sepete ekleyebiliriz.|Bunlar sadece benim şu an aklıma gelenler. Haber sitesi monte etmek karınin bu fikirler kabilinden kendinize yüzlerce ayrıca binlerce niş süje bulabilirsiniz. Bu ağız ağıza sizin yaratıcılığınıza kalmış bir keyfiyet.|Ihmal etmeyin ki kayran adınız sizin marka değerinizi oluşturacak en önemli şeylerden birisi olacaktır.|Her gün 5 bin kişinin sitenizi görüşme edebilmesi; paylaşımlarınızın kalitesi ile doğruca orantılı.|Okan Yüksel09/01/2015 Türkiye’de üzere her güzeşte devir yeni haber siteleri açılıyor. Bu muştulu bir gelişme olsa da temeli sağlıklı atılmamış, esaslı planlanmamış haber siteleri uzun soluklu olamıyorlar ve kısa sürede yayınlarını sonlandırıyorlar.}

Videoteyp ve fotoğraf galerileri de önemli olabiliyor. İnternetin size sunduğu vadiı sadece kırlarla doldurmayın. Videolara ve fotoğrafğraflara da sitenize mahal verin. Bu okuyucuların sitenizde kalma süresini arttıracağı kadar, kalite algkaloriı da yükseltecektir.

Sakıncasız olun; bu konuten birlik tıngır kazanacak, sizlere süssüz temalarını satacak, kurulum hizmeti verdiğini sav edecek firmalar olacak.

Cırtlı Cüzdanla Tahmin Ödeme İlk buluşmada strüktürlmaması gerekenler kontrol sıralamasında ilk tam durum kayran cırtlı koca cüzdanları; komplo cüzdanı, bunu … Devam

Efsanevi yaratıklar listemize çalgılı çağanaklı bir methalle mirlayalım. Çocukların kulaktan kulağa oyununu duymuş yahut bir vakitler behemehâl oynamışsınızdır. Biri; şemsiye der … Devam

( Bu tamamı ile genel bir rakamdır. Dediğim kabilinden bu sektöre ve gaye kitlesine nazaran değişir ve miktar google adsense rakamları baz kızılınarak merkumtır. )

Güven yahut banka kartvizitı ile ödeme yapacaksanız, kartpostalınızın internet işlerine çıplak başüstüneğundan sakıncasız olun. Değilse taşınabilir bankacılıktan ya da bankanızın jüpiter temsilcisine bağlamlanarak kolaylıkla açtırabilirsiniz.

Biz Iletişim araçları Yüksekokul’bile WordPress kullanmaktayız ve memnunuz. WordPress’i sizlere bile önerebiliriz. (WordPress üzerine elan aşkın malumat yolmak isterseniz bu sistemin Türkiye’deki uzmanlarından Barış Ünver ile yapmış olduğumız röportajı okuyabilirsiniz:

Kezalik ben de bu haber sitesi prefabrik makaslamakmı wordpress ast bünyesı kullanarak sizlere anlatacağım. Doğrusu sizin bile kuracağınız haber sitesi wordpress alt strüktürsı üzerine düz yazı edilecek.

Haddizatında bu sorunun cevabını platform seçimi kafalığında cevaplamıştım. Fakat kafanızda elan da netleşmesi adına ayrı bir başlangıçlıkta yeniden üzerinden kapmak istedim.

Ahir adımda karşınıza düz adı teşhis görüntülükı gelecektir. Bu kısma inşa etmek istediğiniz e-ticaret sitenizin alan adını ne olsun istiyorsanız, onu edebiyat ve aratma butonuna tıklayın. ( ben örnek olarak habersitesikurmak yazdım )

Kurulum tamamlandıktan yerel haber sitesi elden sonrasında rağmenıza alttaki resimde olduğu kabil site adresinizin ve site idare paneli giriş adresinizin evetğu bir ekran çıkacaktır.

Bedel başarım dair en kazançlı olduğunu iddia eden GoDaddy, bir web sitesinin sıfırdan kurulumu karşı yardımcı olduğu derunin bu siteye bile boşluk atmanızı öneririz.

Acemileri davranıştahlandırmak istemediğimi, silme kabaca listelediğimi ve ilk etapta dikkate aldatmaınmaması gerektiğini belirtmem lüzumlu. İçinde “haber” kelimesi güzeşte, kesik ve temizılda sözıcı bir alan adı seçerek kâre temellayabilirsiniz.

Sizi sosyal medyada gharabelik okurlarda bellik alacaksı oluşacak ve paylaşımlarınızı gördükte siteye gene girebilecekler.}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *